تصاویر
  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه
  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه
خط تولید

شرکت Guangzhou Guomat Air Spring Co. ، Ltd دارای 11 خط تولید برای تولید چشمه های هوا است.

 

 

  • خط تولید فنر هوای صنعتی

Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

  • Guangzhou Guomat Air Spring Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2

خط تولید نحوه تولید فنرهای هوای ما

 

 

1. مخلوط کردن لاستیک: ورزش و پردازش لاستیک


2. تولید دمنده لاستیکی: دم از داخلی ساخته شده است یک لایه لاستیک ، وسط آن دو لایه پارچه بند ناف و خارج آن یک لایه لاستیک است.از طریق قالب ثابت آنها را با هم.
 

3. سایر لوازم جانبی تشکیل دهنده: قطعات پلاستیکی ، پایه آهن ، پایه آلومینیوم ، صفحه آهنی و سایر لوازم جانبی سخت افزاری ، این قطعات در قالب های مختلف ساخته شده اند.
 

4. دم و سایر لوازم جانبی توسط ماشین جمع شده و فنر هوا را می سازند.
 

5. تشخیص تنگی هوا: هر تولید چشمه خوب هوا هوا را پر می کند و سپس در آب قرار می دهید تا آزمایش کند که آیا نشت گاز حباب دار وجود دارد.
 

6. کیفیت: آزمون انفجار ، آزمایش خستگی ، فشار انفجار بهار هوا کارخانه GUOMAT تا 30 اتمسفر است

فشار ، خستگی برای رسیدن به 3 میلیون بار ، مطابق با استانداردهای بین المللی.
 

7. بسته بندی: محصولات واجد شرایط بسته بندی ، معمولاً بسته بندی کارتن هستند ، به برخی از بسته بندی های موردی چوبی خاص نیاز دارند ، دیگران بسته به نیاز مشتری بسته بندی را برچسب گذاری می کنند.

 

OEM / ODM

گوانگژو AIRSUSTECH هوا بهار شرکت ، با مسئولیت محدود OEM / ODM را ارائه می دهد

 

ما بسیاری از چشمه های هوا را با توجه به نیاز مشتری تولید کرده ایم که از OEM / ODM که مشتریان به ما ارائه می دهند پیروی می کند.

AIRSUSTECH می تواند با توجه به نیاز تولید کننده دیگر برای تولید محصولات و لوازم جانبی محصول ، یا همچنین توسط OEM مجاز تماس گرفته شود.از طرف ماشینکاری پیمانکار فرعی ، همچنین می تواند پردازش قرارداد فرعی را نشان دهد.عادت داخلی به نام تولید مشارکتی ، سه مورد برای پردازش و OEM می تواند برای شما مشتری OEM به معنای بازار ، مشتریان OEM باشد ، هرچه سهم بیشتری از بازار برای محصول شما باشد.AIRSUSTECH فکر می کند OEM محصول تقسیم کار صنعت ادغام اقتصادی جهانی است که به طور فزاینده ای جزئیات بیشتری ارائه می دهد.این می تواند به شرکت ها کمک کند تا منابع خود را در پیکربندی توانایی نوآوری ، تا حد ممکن برای کاهش سرمایه گذاری در دارایی های ثابت افزایش دهند.

 

تولید کننده برای گسترش مارک های خود ، در مقابل جاده سه وجود دارد: یا خودتان.یا کسب و کار مرتبطمدیریت خروجی یا خروجی ، مارک تجاری ، انجام نصب ، برای به اصطلاح "مدیریت مجازی".در عمل ، اکثر شرکت ها تمایل دارند راه سوم را در پیش بگیرند.شرکت های اصلی و اصلی فن آوری ها و محصولات پس از استقرار یک شبکه بازاریابی بالغ ، دیگر نمی توانند سرمایه گذاری را برای تولید هدایت کنند ، بلکه به روشی است که با انجام سایر شرکت ها برای تولید وظیفه تولید را انجام می دهند.به این ترتیب ، فقط نیاز به پرداخت هزینه مواد و هزینه فرآیند ، بدون تحمل استهلاک تجهیزات ، کارخانه خود ساخته و خطر مدیریت تولید ، همچنین ممکن است در هر زمان با توجه به تغییر بازار انعطاف پذیر با توجه به نیاز سفارش دهیداین می تواند محصول نهایی را به منظور ایجاد مزایای جدید تجاری ، پرورش و تقویت درایو توسعه داخلی شرکت ، بهبود توانایی مدیریت و سطح مدیریت ارتقا دهد و به دنبال سطح بالاتری از عملکرد سرمایه باشد.

 

پردازش نمونه مشتری AIRSUSTECH و ایالات متحده:

 


اول از همه ، از مشتریان ما بسیار سپاسگزاریم که درو تصمیم به همکاری با AIRSUSTECH ، پس از یک بازدید طولانی و مشاوره ، مشتری آمریکایی درو مقدماتی در AIRSUSTECH تحت سفارش 500 G3013 بهار هوا است.این محصولات AIRSUSTECH است که یک بار دیگر در خارج از کشور قرار دارد و به همکاری های جهانی کمک می کند.اما روند همکاری بین ما بسیار پر پیچ و خم است.

بر اساس تجربه گذشته ، ما به وضوح می دانیم که مشتریان ایالات متحده در مورد کیفیت محصول و قدرت مورد نیاز شرکت بسیار بالا ، درجه سختگیری تقریباً سختگیرانه هستند.پس از یک مطالعه طولانی برای درک ، درو به رسمیت شناختن مقدماتی ما بود ، اما همچنین در محصولات مات بالا علاقه زیادی دارند ، بنابراین ما سه نمونه را به مشتریان ارائه می دهیم ، مشتری پس از اندازه گیری نمونه را دریافت کرد ، محصولات ویژه اسب بالا هنوز کاملاً راضی کننده است و نیازهای بالاتر را مطرح می کند.مشتریان به نیازهای خاص یکی یکی برای مرتب کردن دوباره آن ، پرسنل خدمات مشتری AIRSUSTECH در جزئیات ، و فعالانه با مهندسان ارشد تولید شرکت تماس بگیرید ، وضعیت به موقع به بازخورد و مشاوره ، بهترین توانایی ما در ارائه رضایت برای محصول درو.

درو پیش از این رسماً یک سفارش واحد صادر کرد ، شرکت درو بیش از ده صفحه توافق نامه کارخانه را برای ما ارسال کرد ، نمای دقیق توافق کارخانه مشتری نیم روز طول می کشد.پس از امضای توافق نامه ، مشتریان ایالات متحده مشخصات محصول و جزئیات دقیق محصول را ارسال کردند ، پس از چندین مبادله ، مشتریان از قدرت و کیفیت محصول شرکت ما دارای درجه بالاتری از تشخیص هستند.بنابراین ما به طور رسمی قرارداد همکاری امضا کردیم.

 

مشتریان ایالات متحده به پیش پرداخت ما ، ما مطابق با الزامات سفارشی مشتری برای اولین بار سه محصول مطابق با نمونه های تقاضای مشتری ، ارسال شده به ایالات متحده به شرکت درو تایید تولید شده است.در طول دوره ، درو نیز برنامه ریزی کرده است که به بازرسی کارخانه ما بیاید ، ما آماده هستیم که درو آماده مطالعه پروژه شود تا آمادگی مثبتی داشته باشد.هنگامی که نمونه به ایالات متحده ارسال شد ، پس از آزمایش شرکت درو ، نمونه مطابق با نیاز مشتری است و در نهایت به تولید انبوه 500 سفارش کمک کرد.

در این زمان ، تاریخ تحویل دور نیست.از آنجا که زمان بسیار فوری است ، با توجه به چرخه تولید قبلی ، ما به سادگی نمی توانیم تعداد 500 را تکمیل کنیم. این مشکل دوباره باعث نگرانی مشتری برای کالاها می شود ، اما در هر صورت راهی برای تولید 500 محصول در مدت زمان کوتاه نداریم.پس از مشاوره ، مشتری از ما خواست که ابتدا 200 هوا و بقیه دریا را برای او ارسال کنیم.اگر هزینه حمل و نقل هوایی را بر عهده بگیریم ، به این معنی است که معامله سود ناچیزی خواهد داشت ، اما برای استفاده از اولین مفهوم خدمات شرکت ، هنوز مجبور به انجام این کار هستیم.با درخواست مشتری موافقت کرد.

200 محصول به خوبی تولید شده است ، مشتری نماینده شانگهای خود سالی را به بازرسی گوانگژو فرستاده و از کارخانه بازدید می کند ، سالی کارخانه را تماشا می کند و کالاها را به پایان می رساند ، وضعیت واقعی به مشتریان آمریکایی گزارش می شود ، سپس مشتریان آمریکایی ما را پیدا می کنند رنگ روی حلقه ضخیم تر از رنگ نمونه قبلی است و حلقه فشار در زمان سگک تغییر شکل خمشی جزئی دارد و سایر موارد مطابق با الزامات هستند.اگرچه این نقص جزئی تأثیری در استفاده از محصول ندارد.با این حال ، مشتریان نهایی ایالات متحده یا در نتیجه دسته ای محصولات را رد کردند.


تفاوت عمق رنگ و حلقه کمی خم است.

 


درو یا مطابق با درخواست خود برای بهبود ، یا بازگشت پیش پرداخت خود خواسته است.این معامله در اینجا به یک معضل رسیده است.با ناامیدی ، ما هنوز باید تجمع کنیم ، تا فعالانه شانه تولید خود را متوجه جزئیات مشکل نکنیم و به طور فعال با بخش تولید ما ارتباط برقرار کنیم ، روی را دوباره آبکاری کنیم (روی گالوانیزه برای اطمینان از سازگاری هر عمق رنگ دشوار است ، بنابراین با مشتری پس از تصمیم گیری برای تنظیم روی سفید) حلقه فشار و جلوگیری از توجه به شدت و بهبود نیازهای مدیریت کیفیت کنترل کیفیت.

سرانجام ، کالاها در نهایت تولید را به پایان رساندند ، بلکه پس از آزمایش ، مطابق با تمام نیازهای مشتریان ، تمام کالاهای ارسال شده ، شرکت درو سرانجام با گره پول راضی بود.


تمام نیازهای مشتری را برآورده کنید

 


همکاری با این شرکت درو واقعاً وقت گیر و طاقت فرسا است ، اما او همچنین پیشرفت زیادی به ما می رساند ، این شرکت های کشورهای توسعه یافته "خواستار" هستند ، فقط برای هدایت ما به سمت جلو و پیشرفت.ما همچنین به طور مداوم در تلاش هستیم که محصولات خود را بهبود بخشیم تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان بالاتری را برآورده می کند و محصولات خود را به طور مداوم تبلیغ و توسعه می دهیم ، حتی اگر راه حل فقط یک مشکل کوچک باشد.

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه شرکت Guangzhou GUOMAT Air Spring Co.، Ltd


AIRSUSTECH دارای 8-10 تیم تحقیق و توسعه حرفه ای است. تیم تحقیق و توسعه اطمینان می دهند که کارخانه ما دارای خلاقیت مداوم و به روزرسانی محصول است. در حال حاضر ، ما تحقیق و توسعه انواع فنر هوا را انجام می دهیم: الگوی ، نوع آستین ، نوع مثانه ، کلاس مونتاژ و غیره بر.

برای تکنیک های بهبود قابل توجه ، محصولات و خدمات ، دستاوردهای تحقیقات علمی محصولات با کیفیت قابل اعتماد ، هزینه های عملی ، نوآورانه ، مواد ، تجهیزات ، فن آوری و خدمات فعالیت سیستمی قابل انجام است.خلاق ، نو ، استفاده از روش های علمی بنابراین دانش جدیدی تولید می کند.هزینه تحقیق و توسعه ، کمیت پرسنل تحقیق و توسعه ، تحقیق و توسعه از جمله مقاله ، برای ثبت اختراع AIRSUSTECH درخواست می شود.