مشتری ایتالیایی ایوو شخصاً برای بحث در مورد فنرهای هوای سفارشی از آن بازدید کرد

November 14, 2018

مشتری ایتالیایی ایوو شخصاً برای بحث در مورد فنرهای هوای سفارشی از آن بازدید کرد

مشتری ایتالیایی ایوو شخصاً برای بحث در مورد فنرهای هوای سفارشی از آن بازدید کرد

 

 

با بهبود مستمر کیفیت محصولات این شرکت، برند ضربه گیر فنر بادی GUOMAT نه تنها در بازار داخلی معروف شده است، بلکه در بازار بین المللی نیز روز به روز رقابت پذیرتر شده است.کیفیت عالی و قیمت مقرون به صرفه مترادف با "ساخت چین" در بازار بین المللی شده است.در سال های اخیر سهم کمک فنرهای بادی GUOMAT در بازار بین المللی همچنان رو به افزایش بوده است.یک چرخش زیبا از "ساخت چین" به "ساخت چین".

 

 

در 7 دسامبر، یک مشتری ایتالیایی، آیوو شنید که عملکرد برند کمک فنر فنر بادی GUOMAT ساخت شرکت هوشمند چین بسیار مطابق با نیازهای او است، بنابراین به همراه دستیارانش به بخش فروش کمک فنر فنر بادی GUOMAT رفت. کمک فنر بادی GUOMAT پس از بررسی کیفیت، قیمت و راندمان تولید فنر، پس از اینکه محصولات مورد نیاز آقای ایوو را فهمیدیم، ممکن است نیاز به قالب گیری مجدد قطعات پلاستیکی و کیسه های لاستیکی محصول داشته باشیم. چرخه تولید محصول را تا حد زیادی طولانی می کند.مشاور فنی ما با صبر و حوصله به سوالات جناب آقای آیو از پارامترها، فرآیند، عملکرد و سایر جنبه های محصولات کمک فنر بادی GUOMAT پاسخ داد.آقای آیو مکرراً به تکنولوژی تولید و کیفیت محصول ما سر تکان می‌داد و بلافاصله اعتقاد خود را ابراز می‌کرد.ما می توانیم محصولات فنر هوا را با توجه به نیازهای او سفارشی کنیم.

 

 

پس از مدت ها درک و مشاهده، پس از تبادل نظر کامل بین دو طرف، به سوالات و نگرانی های آقای آیو پاسخ رضایت بخشی داده شد و برخی جزئیات سفارشی بیشتر مورد بحث قرار گرفت.دو طرف از رسیدن به توافق در مورد همکاری خوشحال بودند.